zubni pasta SilverBělejší zuby bez zákroku se zubní pastou Micro Silver

Vždycky jsem obdivovala krásný bílý úsměv. Možná i tím, že sama jsem ho nikdy tak krásný neměla. Jako dítě jsem měla křivé zuby. Když jsem si je nechala srovnat, tak jsem byla ráda, že již nemusím trávit tolik času v zubní ordinaci. Na svého zubního lékaře nedám dopustit, ale jsem ráda, když tam strávím pouze pár minut dvakrát do roka a už tam nemusím.

Vyzkoušela jsem volně dostupné zubní pasty, které zaručují zářivý bílý úsměv. Při čištění zubů jsem měla problém udržet žaludek na svém místě, vzhledem k tomu jakou měly skvělou hliníkovou příchuť. A výsledek nebyl nikdy znatelný. Proto jsem pročítala hromady recenzí, jak si vybělit zuby doma, abych našla nějaký jiný zaručený recept. Strašila mě však představa, že si poškodím sklovinu.

mnostvi na kartacku

Když jsem poprvé měla v ruce zubní pastu Micro Silver, moc velké očekávání jsem neměla. Začala jsem ji používat dvakrát denně, jako každou jinou pastu. Stačí opravdu malé množství na kartáček. To už jsem byla zvyklá z používání koncentrátů. Zubní pasta Micro Silver voní po mentolu. V ústech necítím žádnou výraznou odpornou chuť. Používám zhruba 3x do týdne elektrický kartáček, jinak si čístím zuby normálním měkkým kartáčkem. Nestudovala jsem svou barvu zubů na každodenní bázi. V podstatě jsem zapomněla, že používám nějakou zubní pastu, která by mi měla bělit zuby. Když jsem se po pár týdnech zaměřila na svůj odraz v zrcadle, nevěřícně jsem na sebe koukala. Měla jsem na první pohled bělejší zuby. Studovala jsem, zda mě nešálí zrak a podívala se na odstín i pod jiným světlem. Výsledek mě nezklamal. Navíc jsem si nemohla vzpomenout, kdy naposledy jsem úpěla bolestí při kontaktu se studeným.

Nemám ráda přesvědčování o skvělém výrobku, když nemám vlastní zkušenost. Vlastní zkušenost je prostě k nezaplacení.  Řekla jsem si, že jsem v životě ztratila víc, vyzkoušela jsem a vím, že v mé koupelně už našla zubní pasta Micro Silver své stálé místo.

Vyzkoušejte i vy. Objednávejte na Elerko.cz.