• (+420) 737-054-616
  • Doprava zdarma nad Kč 2 000,-
 x 

Dietní plán pro docíléní vysněné hmotnosti

dietaKe snížení osobní váhy je v prvé řadě nutné Vaše rozhodnutí. Žádný koncept na hubnutí, žádná dieta nebude fungovat bez tohoto rozhodnutí. Zhubnout se dá i bez odříkání jídla s pocitem radosti a uspokojení. Tento program  Vám umožní získat požadovanou váhu a udržet si ji napořád.

Proti překyselení organismu s Probalance

probalance 2Překyselení organismu přináší nemoci, ale především zbavuje tělo minerálů. Dlouhodobě překyselený organismus si odebírá vápník z kostí, což vede k osteoporóze, ochabnutí svalů a jejich únavě. Aby náš organismus správně fungoval jako vyvážený celek, musí být dodržena zásadní acidobazická rovnováha. Probalance dodává tělu důležité minerály a stopové prvky. Je ideální podporou v období diety, protože bez PH v normě, tělo nezhubne.


 

zubni pasta SilverBělejší zuby bez zákroku se zubní pastou Micro Silver

Vždycky jsem obdivovala krásný bílý úsměv. Možná i tím, že sama jsem ho nikdy tak krásný neměla. Jako dítě jsem měla křivé zuby. Když jsem si je nechala srovnat, tak jsem byla ráda, že již nemusím trávit tolik času v zubní ordinaci. Na svého zubního lékaře nedám dopustit, ale jsem ráda, když tam strávím pouze pár minut dvakrát do roka a už tam nemusím.

Péče proti stárnutí pleti s řadou Zeitgard

zeitgardNadčasová krása již nemusí být pouhým snem. S ucelenou péčí proti stárnutí Zeitgard si dlouhodobě zachováte mladistvý vzhled pleti. K optimálnímu výsledku vedou jen tři kroky. Bezchybné čištění, dokonalá anti-age péče a inovativní závěrečná péče.

 

 

sepa logo 1