Dietní plán pro docíléní vysněné hmotnosti

dietaKe snížení osobní váhy je v prvé řadě nutné Vaše rozhodnutí. Žádný koncept na hubnutí, žádná dieta nebude fungovat bez tohoto rozhodnutí. Zhubnout se dá i bez odříkání jídla s pocitem radosti a uspokojení. Tento program  Vám umožní získat požadovanou váhu a udržet si ji napořád.

 

 

 

 

Hotový balíček pro Vaše nové Já se skládá z:

2x Figuactiv Nápoj dle výběru
1x Figuactiv Polévka dle výběru
1x Figuactiv Müsli
1x Figuactiv Tyčinky dle výběru
1x Figuactiv Bylinný odtučňovací čaj
1x Figuactiv Proteinový nápoj
1x ProBalance
1x pH proužky
1x Šejkr zdarma
Podrobný informační materiál s vysvětlením souvislostí
Osobní on-line dietní manažer

 

1. krok - vyrovnání kyselosti v organismu s Probalance

První krok spočívá v dosažení rovnováhy mezi kyselými a zásaditými látkami v organismu tak, aby reakce tzv. pH byla neutrální, tj. aby pH bylo rovné 7. To je pro snižování nadváhy velmi důležité!

pH měříme v ranní moči pomocí lakmusových proužků. Reakce moči bude nejspíše kyselá, pH bude nižší než 7. 
Dosažení neutrální reakce provádíme užíváním tablet Probalance, a to po čtyřech tabletách třikrát denně. Užíváme je tak dlouho, až dosáhneme hodnoty pH v rozmezí od 6,8 - 7,2. Jakmile je pH takto vyrovnáno, přistupujeme ke kroku 2.

2. krok - nahraďte denně (28dní) 2 jídla produktem Figuactiv

Ráno, během dopoledne a případně během dne pijeme pouze Figuactiv koktejly. Odpoledne jíme pouze zeleninu, syrovou nebo dušenou, polévky, ovoce. Ze zeleniny se doporučuje nejlépe zelí. Do salátu lze přidávat i luštěniny a kukuřici. Kořeníme dle chuti.
Během druhého kroku dochází k úbytku váhy spalováním tuků, ale i pokles váhy se po 14 dnech zastaví. Je to způsobeno tím, že se tělo "vyleká" a začne si část stravy ukládat.
Zastavením úbytku váhy je signálem pro zahájení 3. kroku.

3. krok - lehká jídla, střídání kroků č. 2 a 3

Účelem třetího kroku je "uchlácholit" tělo, aby se stabilizovalo po úbytku váhy. Během tohoto kroku nepijeme koktejly a jíme lehká jídla. Stále pijeme odtučňovací čaj. Udržování pH je také vhodné. Během třetího kroku nedochází k úbytku váhy, ale ani ke zvýšení. Během této doby se tělo stabilizovalo. Zvyklo si na sníženou váhu a my se opět můžeme vrátit ke kroku č. 2. Spalování tuků bude pro tělo opět novinkou a podvolí se mu. Střídáním 2. a 3. kroku, můžeme postupně snížit tělesnou váhu na požadovanou hodnotu. 

Jíme jídla z těchto potravin:

Zelenina, ovoce, ovesné vločky, luštěniny, tmavý chléb, vejce, nízkotučné mléčné výrobky, celozrnný chléb, bílé maso

Dietní plán pro docílení vysněné hmotnosti si můžete objednat v našem e-shopu elerko.cz. Začněte již dnes!