LR MIND MASTER v otázkách a odpovědích

mind master otazky 

Čím je Mind Master jedinečný?

Mind Master je celosvětovou novinkou od LR. Jedná se o jedinečný produkt „vše v jednom“, který cílí na nežádoucí účinky „stresu“. Mind Master nejen snižuje následky stresu, ale současně zvyšuje výkonnost těla i mysli.

Jak tedy funguje?

Fyzický stres je snižován v okamžiku, kdy antioxidanty (resveratrol, zelený čaj, vitamin E a selen) neutralizují volné radikály. Ve stejném okamžiku se díky cíleně vybalancovaným stopovým prvkům (vitaminy B1, B9, B12; cholin, železo, koenzym Q10 a L-karnitin) zvyšuje mentální a fyzická energie. Tato skutečnost byla potvrzena vědeckými studiemi. Kombinace látek snižujících hladinu stresu a látek zvyšujících výkonnost činí z Mind Master zcela jedinečný produkt. Konkurenční výrobky se zaměřují pouze na jeden z těchto dvou stavebních kamenů – buď na snížení stresu, nebo na zvýšení duševní a fyzické energie.

Kdy mám Mind Master užívat?

Mind Master užívejte vždy před jídlem, pokud možno ve stejnou denní dobu. Doporučujeme užívat Mind Master dlouhodobě. Při doporučeném dávkování 80 mililitrů denně Vám praktická lahvička s obsahem 500 mililitrů vydrží 6 dní. Dávka 80 mililitrů odpovídá zhruba menší polovině sklenice vody.

Jak se má Mind Master užívat? Může se vyskytnout nesnášenlivost?

Mind Master je potravinový doplněk, který se zaměřuje na ucelené řešení stresu. Chrání tělo a buňky před vysokým množstvím nebezpečných volných radikálů, které jsou vyvolány dlouhodobým, tedy oxidačním stresem. Nadto obsahuje cenné stopové prvky, které podporují náš duševní a fyzický výkon.
Mind Master má tyto účinky díky vysoce koncentrovaným antioxidantům, zejména tříslovinám patřícím do skupiny rostlinných polyfenolů. O těchto extrémně hořkých látkách je známo, že jsou silnými antioxidanty. Polyfenoly však mohou být odpovědné také za nevolnost, která se může vzácně objevit po požití produktu. K tomu dochází zejména tehdy, je-li produkt požitý na prázdný žaludek. Je známo, že stejné reakce mohou vznikat např. po vypití zeleného čaje, který taktéž obsahuje vysoké množství antioxidantů. I on může prázdný žaludek krátkodobě podráždit. Je to ovšem dočasný a neškodný stav.
Obecně se doporučuje užívání Mind Master před jídlem, jelikož to urychluje vstřebávání jednotlivých složek produktu do těla. Jestliže však dojde k této výjimečné situaci a jedinec skutečně trpí nevolností, dá se Mind Master velmi snadno užívat po jídle – např. po lehkém obědě. Zvýšení tolerance Mind Masteru můžete docílit také jeho smícháním s ovocným džusem.

Proč je Mind Master zelený?

Zelené zbarvení Mind Masteru způsobuje v něm obsažený chlorofyl. Toto přírodní barvivo využívají rostliny k fotosyntéze. V rámci procesu fotosyntézy plní chlorofyl v rostlinách roli výrobce energie, kterou získává ze slunečního svitu. Díky své schopnosti je chlorofyl jedním z nejdůležitějších výrobců energie na naší planetě. Jelikož se jedná o přírodní surovinu, mohou se v Mind Masteru vyskytnout drobné barevné odchylky.

Co je zdrojem zvláštní chuti Mind Masteru?

Chuť Mind Masteru je velmi přirozená. Je způsobena obzvláště vysokou koncentrací antioxidantů z rostlinného extraktu, což je důvodem jeho mírně nahořklé chuti. Celkovou chuť završuje inovativní stévie – čistě přírodní produkt s vysokou mírou sladivosti.

Mohou Mind Master užívat také děti?

Ano, školáci i studenti mohou Mind Master užívat naprosto bez obav.

Může Mind Master díky svému obsahu Aloe Vera nahradit užívání Aloe Vera Drinking gelu?

Vysoce kvalitní Aloe Vera gel známý svými prospěšnými účinky je v Mind Master obsažen také. Aloe Vera je zde však zastoupena v nižší koncentraci ve prospěch antioxidantů. Z tohoto důvodu Mind Master nemůže nahradit užívání Aloe Vera Drinking gelu.

Proč Mind Master obsahuje také čistou Aloe Vera?

Studie amerického vědce Joe A. Vinsona (University of Scranton, Pensylvánie, USA) prokázaly, že čistý gel Aloe Vera zvyšuje biodostupnost vitaminů. Tělo může např. absorbovat vitamin E o 269 % lépe, je-li tento vitamin kombinován s čistým AV gelem.

Jak LR ručí za vysokou kvalitu Mind Masteru?

Společnost SGS INSTITUT FRESENIUS provádí rozsáhlé kvalitativní testy, počínaje testováním surovin a konče testy jednotlivých výrobních kroků. Také hotový produkt je kontrolován. Děje se tak prostřednictvím utajených testovacích nákupů. Tolik žádaná pečeť kvality společnosti SGS INSTITUT FRESENIUS tak slouží jako objektivní důkaz toho, že kvalita Mind Masteru stojí mimo všechny pochybnosti.

Mohu Mind Master míchat s džusy?

Ano. Smíchání s vodou nebo džusem nemá na účinnost Mind Masteru žádný negativní vliv.

Mohou Mind Master užívat také diabetici?

Dextróza, která je v Mind Masteru obsažena, představuje jen malé množství cukru. Denní dávka ve výši 80 ml obsahuje 0,87 německé chlebové jednotky (nebo také výměnné, škrobové či sacharidové jednotky – tj. sacharidové hodnoty potraviny). Nejste-li si jisti, zda je produkt vhodný právě pro Vás, obraťte se na svého lékaře.

Může být Mind Master vhodný také pro zvířata a pomáhat jim?

V rámci několika studií vyzkoušelo účinky Mind Masteru množství osob, přičemž byly dosažené výsledky extrémně pozitivní. Dosud však nebyl tento produkt testován u zvířat. Mind Master je potravinovým doplňkem pro lidi a k podávání zvířatům není určen. Je tedy pouze na rozhodnutí majitele zvířete, zda se rozhodne mu produkt dát. Doplňky používající se v krmivech podléhají zcela rozdílným pravidlům a opatřením než produkty určené lidem (např. konzervanty mohou zvířatům ublížit). Ve věci posouzení vhodnosti Mind Masteru coby doplňku zvířecího krmiva tedy dosud nedisponujeme žádnými zkušenostmi.

Má být Mind Master užíván jednou za den nebo má být jeho užívání rozprostřeno do celého dne?

Mind Master byl vytvořen tak, že jej stačí užívat pouze jednou denně. Byl vyvinut pro cílovou skupinu, která je vystavena velkému stresu. Takto vytížení lidé si cení maximální možné jednoduchosti a pohodlí formy užívání.

Může mít zahájení užívání Mind Masteru za následek „přechodné zhoršení“ stavu, jak se to může stát u Aloe Vera? Měl/a bych začít užívat jen menší množství a postupně zvyšovat dávku až na 80 ml denně?

Zkušenosti získané z dosud provedených testů na nic takového nepoukazují. Jelikož denní dávka Mind Masteru obsahuje jen malé množství Aloe Vera, není ve skutečnosti „přechodné zhoršení“ očekáváno. Nemůže však být zcela vyloučeno, a to zejména u vysoce citlivých jedinců. Takovíto lidé by měli začít nižšími dávkami a postupně je zvyšovat, dokud nedosáhnou denní dávky 80 ml.

Může být Mind Master užíván také během těhotenství?

Také těhotné ženy potřebují minerály, vitamíny a antioxidanty. Mind Master tak bez váhání mohou užívat také ony. Jeho užívání se doporučuje po prvních 3 měsících těhotenství.

Mind Master a další kvalitní produkty německé značky LR Health & Beauty výhodně nakoupíte v našem e-shopu LR-Health-Beauty.eu