Nejprodávanější
Novinka
Akce

LR CHEER UP YOURSELF Roll-on s esenciálními oleji - 10 ml

449,00 Kč
366,00 Kč

Dostupnost: Skladem
Kód: 81072

LR CHEER UP YOURSELF Roll-on s esenciálními oleji - 10 ml. Roll-on s esenciálními oleji - dobrá nálada na cesty! Prožijte bezstarostné pocity štěstí, kdykoli na ně máte chuť – s praktickým roll-onem, který lze snadno použít po celý den! Obsahuje svěže ovocnou kompozici olejů, která dělá člověka šťastným: osvěžující olej z citronové trávy a mandarinkový olej plný slunce jsou těmi pravými pro zlepšení nálady. Východoindický olej ze santalového dřeva se sladce hřejivými tóny harmonizuje tělo, mysl i duši. Zažijte příjemný efekt tepla, který je jako teplé sluneční paprsky na vaší pokožce. Podle potřeby naneste na krk a zápěstí a okuste povzbuzující dvojitý účinek!

LR CHEER UP YOURSELF Roll-on s esenciálními oleji - 10 ml

ČAS NA... vnitřní harmonii

Najděte vnitřní rovnováhu! Vánoční nákupy, pečení cukroví, výroba adventního kalendáře, zdobení stromečku, balení dárků... Seznam úkolů je dlouhý a čas je cenný. V bouřlivém vánočním období je proto obzvláště důležité věnovat se pravidelným antistresovým rituálům. Užijte si svůj vlastní. Okamžiky harmonie a vnitřního míru.

Roll-on s esenciálními oleji - dobrá nálada na cesty! Prožijte bezstarostné pocity štěstí, kdykoli na ně máte chuť – s praktickým roll-onem, který lze snadno použít po celý den! Obsahuje svěže ovocnou kompozici olejů, která dělá člověka šťastným: osvěžující olej z citronové trávy a mandarinkový olej plný slunce jsou těmi pravými pro zlepšení nálady. Východoindický olej ze santalového dřeva se sladce hřejivými tóny harmonizuje tělo, mysl i duši. Zažijte příjemný efekt tepla, který je jako teplé sluneční paprsky na vaší pokožce. Podle potřeby naneste na krk a zápěstí a okuste povzbuzující dvojitý účinek!

Ingredients: C13-15 Alkane, Isododecane, Isohexadecane, Vanillyl Butyl Ether, Cannabis Sativa Seed Oil, Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Limonene, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol, Eugenol

Doprava a platba

Levná doprava

Zásilkovna 58,- | Česká pošta 96,-

Nad 2.500,- DOPRAVA ZDARMA!

Dobírky | Převodem  

 

Nezávislý LR partnerNacházíte se na webové stránce LR partnera. Toto nejsou internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o..

Please publish modules in offcanvas position.